/
00:00

Konference GIS Esri v ČR

Partneři konference

AVmedia

Moderní audiovizuální řešení přinášíme více než 25 let. Díky dlouholetým zkušenostem nabízíme zákazníkům kvalitní služby, ale i inovativní řešení. Informace o našich AV instalacích i o zajišťování technologických řešení pro pořadatele konferencí, kongresy, show a podobných akcí naleznete na našich webových stránkách www.avmedia.cz.

CAD

Časopis CAD je nejstarším pravidelným periodikem určeným pro manažery a specialisty v oborech počítačem podporovaného navrhování v České republice. Tematicky se věnuje technologiím ve strojírenství, stavebnictví a jiných přidružených oborech. CAD je doplněn přílohou InGIS, která je kvalitním zdrojem informací GIS a IT řešení.

Předplatné časopisu CAD je možné na webových stránkách časopisu.

Computerworld

Computerworld, časopis, který letos oslavil 30 let na českém trhu, je odborný měsíčník zaměřený na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Přináší analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vysoké odborné úrovni. Informuje čtenáře o novinkách v oblasti firemního IT vybavení a o nových trendech na českém i světovém trhu. Je pomocníkem pro odborníky a manažery, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií.

Všichni fanoušci IT technologií se mohou nechat inspirovat a podpořit časopis předplatným.

GEOinformace

Geoinformační křižovatka GEOinformace.cz přináší několikrát za den aktuality z firem, úřadů, škol, odborných organizací a odborných blogů. V roce 2021 je průměrná návštěvnost zatím přes 750 unikátních čtenářů každý den. Web si určitě oblíbíte i vy – všechny novinky naleznete přehledně uspořádané od nejnovějších ke starším a je zde i obsáhlý archiv.

GISportal

GISportal.cz vznikl v březnu 2011 jako projekt studentů Katedry geoinformatiky Univerzity Palackého v Olomouci. Postupem času se tým redakce rozrostl o zástupce z jiných měst ČR i Slovenska. Cílem GISportalu je přinášet kvalitní, nezávislé a aktuální informace z české, slovenské i mezinárodní geoinformační komunity, publikovat populárně naučné články a reportovat z domácích i zahraničních konferencí o geoinformatice, kartografii a geovědách obecně.

Meteorologické zprávy

Dvouměsíčník Meteorologické zprávy se zaměřuje na odborné statě a informativní články z oborů meteorologie, klimatologie, ochrany životního prostředí a v neposlední řadě hydrologie. Meteorologické zprávy jsou řazeny na seznam recenzovaných neimpaktovaných periodik a jsou určeny odborné veřejnosti v České republice i v zahraničí jako prostředek výměny odborných informací a předání vědeckých poznatků.

Všechna čísla Meteorologických zpráv naleznete zdarma k přečtení na webových stránkách.

National Geographic Česko

Exkluzivní měsíčník National Geographic přináší strhující pohled do přírodních, technických, kulturních a etnických tajů tohoto světa. V časopisu naleznete poznání o přírodních jevech, pohledy do zákulisí vědeckých expedic, přiblížení kultur a zvyků vzdálených národů, představení zajímavostí ze světa vědy a techniky, lokální reportáže s českou tématikou, exkluzivní fotografické záběry a několikrát za rok také mapové přílohy.

Pro účastníky Konference GIS Esri v ČR je zajištěna 20% sleva na předplatném – pro uplatnění slevy uveďte kód: GISEsri20.

Vesmír

Časopis Vesmír je časopis s tradicí již od roku 1871 a zároveň se jedná o nejdéle vycházející český měsíčník. Vesmír seznamuje své čtenáře s pokroky (nejen) v přírodních vědách a nahlíží za kulisy běžného vědeckého zpravodajství. Redaktoři si nepokládají pouze otázky: „Kdo?“ a „Co?“, ale také „Jak?“ a „Proč?“. V redakční radě Vesmíru jsou zastoupeni přední čeští vědci a propagátoři vědy, a to Václav Cílek, Jaroslav Flegr, Cyril Höschl, Jan Zrzavý, Stanislav Komárek a další.

Zajímavé čtení na celý rok si můžete zajistit na jejich webových stránkách.